Podłoża ogrodnicze 2018-09-10T14:13:51+00:00

Podłoża ogrodnicze

Proponujemy solidnej jakości podłoża ogrodnicze dwóch renomowanych firm: KiK Krajewscy i Arex Green Garden. Wieloletni handel i wysoka sprzedaż ze strony naszej hurtowni potwierdza jakość i odpowiednią obsługę tych producentów. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczych opakowań jak i również całych transportów 24 paletowych. Poniżej prezentujemy grafikę opakowań i walory produktów.

PODŁOŻA OGRODNICZE MARKI KIK KRAJEWSCY

ZIEMIA UNIWERSALNA DO KWIATÓW

Gotowe podłoże, dzięki swoim właściwościom doskonale
nadaje się do szerokiego zastosowania w uprawie roślin
doniczkowych, balkonowych i w ogrodzie. Opakowanie
przygotowane z dbałością o szczegóły.

ZIEMIA DO RODODENDRONÓW AZALII

Specjalna ziemia do uprawy roślin kwaśnolubnych w ogrodzie, na tarasach, balkonach i w domu. Profesjonalny nawóz długo działający zapewnia roślinom składniki pokarmowe na 3–4 miesiące.

ZIEMIA DO IGLAKÓW

Podłoże do drzew i krzewów iglastych, zapewniające doskonałe warunki rozwoju i szybki przyrost. Do nasadzeń w ogrodach, na tarasach, balkonach i w donicach.

Mulcz do róż

Naturalny materiał do ściółkowania roślin na balkonach i tarasach w celu utrzymania wody w skrzynkach i donicach, w zimę do ochrony roślin wrażliwych na niską temperaturę.

Ziemia do borówki i żurawiny

Podłoże dzięki właściwemu pH (3,8 – 4,8) zapewnia optymalne warunki do wzrostu oraz owocowania borówki wysokiej i żurawiny zwiększając jednocześnie odporność roślin. Do upraw i przesadzania: w ogrodach, na terenach działkowych, przydomowych ogródkach owocowo – warzywnych, do donic na tarasach i balkonach.

Podłoża ogrodnicze marki GreenGarden

Jako dystrybutor produktów marki GreenGarden – firma Agrema proponuje atrakcyjne warunki sprzedaży hurtowniom wyrażającym chęć współpracy w tej kategorii. Dzięki wysokiej jakości podłoża przy bardzo atrakcyjnej cenie popyt na te produkty jest satysfakcjonujący. Wzbogaca asortyment o opatentowane podłoże z mikroorganizmami jak i również linię z aminokwasami i biostymulacją. Warunki sprzedaży ustalane są indywidualnie – niewykluczony jest również handel wymienny, prowadzący do korzyści po obu stronach.

Linia produktów aktywnego podłoża z mikroorganizmami

Czym Różnią się podłoża z mikroorganizmami od innych?

Lepsze warunki wzrostu

Ochrona przed chorobami i szkodnikami

Mikroorganizmy:

  • przekształcają zawarte w podłożu substancje odżywcze do form najlepiej przyswajalnych przez rośliny
  • utrzymują stabilne pH przez cały okres wzrosu
  • tworzą i utrzymują strukturę gruzełkową, co pozwala lepiej utrzymać wilgoć i napowietrzyć korzenie

Podłoża z mikroorganizmami przez cały czas zaszczepiają i chronią rośliny przed chorobami. W szczególności w sposób aktywny zwalczają czynnik chorobotwórczy, grzyby, pleśni oraz szkodniki (np.mszyce).

Efekty stosowania

Efekty stosowania podłoży z mikroorganizmami